Monteurs aan het woord bij Project keukens Welbions
Fijne collega's, volop ontwikkeling


Maar liefst 30 nieuwe keukens vervangen voor woningcorporatie Welbions in een renovatieproject aan de Noordelijke Esweg in Hengelo, Wouter Temmink en Wesley Varwijk zijn er mooi druk mee. Mooi werk waarbij alles om goede aansluiting draait
Wat dat betreft heeft Wesley zijn draai helemaal gevonden bij Lesscher. Z’n twee jaar geleden kwam hij naar Lesscher omdat verdere groei en ontwikkeling bij zijn toenmalige werkgever niet mogelijk was. Als leerling monteur leert Wesley nu de kneepjes van het vak van ervaren collega’s als Wouter. Maar ook heeft hij net zijn opleiding 1e monteur niveau 2 water gehaald. En daar zijn wij allemaal blij mee, want hoe meer goede vakmensen, hoe beter!
Van zijn overstap heeft Wesley nog geen moment spijt gehad: “Aan mogelijkheden voor opleiding en groei is hier geen gebrek. Ze kijken echt naar wat je wel en niet leuk vindt. En wat je nodig hebt dat is er. Wat er ontbreekt dat komt er gewoon. Je werkt in een fijn team, met fijne collega’s, zowel in de uitvoering als op kantoor. Dus ja, mooier kan je het niet hebben.”
Wouter Temmink is niveau 4 monteur gas, water, elektra en zinkwerk. Inmiddels werkt hij al 7 jaar bij Lesscher en het meest trots is hij op dat hij kan doen wat hij graag doet: “Het is misschien moeilijk voor te stellen, maar bij Lesscher is alles bespreekbaar. Het is een net en sociaal bedrijf. Wordt er moeilijk gedaan, dan wordt het uitgesproken. Heel simpel. Ik zit hier prima want.. wat sas as dös was kas!” Een mooie Twentse tegeltjeswijsheid, voor in de keuken.
Wil jij ook verder groeien en je blijven ontwikkelen, samen met een fijn team collega’s in de installatietechniek? Dan hebben wij een paar mooie vacatures voor jou of bel even met Richard Lindeman: 074 – 349 43 29.

